NEVZAT ECZA DEPOSU

                              logo-sirket 

Nevzat Ecza Deposu 60. yılına girerken, dinamizmini ve vizyonunu yansıtacak yeni bir amblem arayışına girdik. Şirket içinde ve tasarım ajansımızla yapılan uzun çalışmalar sonucunda; tasarlanan alternatif logolar yönetim kurulumuzca oylandıktan sonra, finale kalan tercihler değerli çalışanlarımızın katıldığı bir anketle oylandı. Çalışanlarımızla beraber seçtiğimiz yeni logomuzun anlamı ise bizler için büyük önem taşıyor.

Yenilenen logomuz; iş birliği ve uyum içindeki 3 paydaşın (Tedarikçi Firmalar, Nevzat Ecza Deposu, Eczacılar) beraberce ileri ve yukarı gidişini temsil ediyor. Bu 3 paydaşın arasındaki paralelliğin ne kadar önemli olduğunu, beraberce yukarı gidebilmek için aynı vizyona ve bakış açısına sahip olmaları gerektiğini ifade ediyor. “A” harfindeki yukarı yönlü ok işareti ise şirketin sürekli gelişim ve yükselişinin simgesi olarak nitelendiriliyor.

Logomuzun yenilenmesinin ardından; hizmet araçlarımızın giydirmelerini, şube tabelalarımızı, kartvizitlerimizi ve e-posta imzalarımızı değiştirdik, tüm basılı materyallerimizi yeniledik ve kurumsal yayınımız farmaNED’i güncelledik. Yeni logonun ifade ettiği dinamizmi ve iş birliği duygusunu şirketin her noktasına yaymaya gayret ettik. Logo değişikliğiyle beraber, kurumsal dönüşümümüzü çok önemli projelerle sürdürmekteyiz.

 
3WTURK CMS v8.3.3